Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Interiérové dveře a schody

Interiérové dveře, posuvné dveře a schody

Vyrábíme interiérové dveře a schody dle vlastního návrhu. Snažíme se, aby zapadly do celkového stylu interiéru a respektovaly požadavky zákazníka. Naše technologické vybavení nám umožňuje provést veškeré detaily na dveřích ve vysoké kvalitě a trvanlivosti.

Výroba interiérových dveří

Dveře i zárubně vyrábíme na zakázku, přizpůsobíme se tedy každému prostoru. Materiálem je většinou dýha, případně povrch dveří lakujeme. Důraz klademe na originální design interiérových dveří.

imageimage

Posuvné dveře

Kromě klasických posuvných dveří se využívá také instalace do zdi nebo do stavebního pouzdra. Pouzdro zákazníkovi osadíme v rámci stavebních úprav.

Posuvné dveře představují elegantní řešení hlavně ve chvíli, kdy máte menší byt nebo jen chcete ušetřit místo. Ve světě se velmi rychle rozšiřuje jejich využití a u nás začínají také být oblíbené. Vybrat si můžete ze dvou výše zmíněných typů posuvných dveří a to jednak z klasických posuvných dveří umístěných na stěnu a posuvných dveří vložených do stavebního pouzdra. To sebou nese drobné stavební úpravy, na které je dobré pamatovat na počátku stavby nebo rekonstrukce.

imageimage

imageimage

TOPlist
aktualizováno: 28.03.2017 17:27:48