Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Postel a ložnice

Dřevěné masivní postele a ložnice

Víte, že v posteli strávíme až třetinu svého života? Proč si tedy nedopřát komfort a styl, který vám bude vyhovovat. Postel si rozhodně zaslouží dostatek pozornosti, aby splnila veškeré vaše nároky na kvalitní spánek!

Dřevěné postele z masivu

Vyrábíme především dřevěné postele a ložnice z masivu. Z důvodu trvanlivosti a krásného vzhledu doporučujeme pro výrobu postelí pro dospělé masivní dřevo, které je vhodným přírodním materiálem a je dostatečně pevné. Do dětských pokojů se dřevěná konstrukce postele často obkládá barevným laminátem.

imageimage

Z dřevin pro výrobu postele obvykle volíme jasan, dub, buk, přírodní nebo mořené. Oblíbené exotické dřevo (merbau, americký ořech, mahagon, teak, apod.) spíše dýhujeme na masivní konstrukci, a to zejména z důvodu ceny. Dřevo upravujeme voskováním (přírodní materiál) a rozměry postele uzpůsobíme přímo konkrétnímu uživateli.

imageimage

Ložnice na míru

Pokud patříte mezi zákazníky, kteří hledají kvalitní dřevěné postele z masivu nebo atypické sklopné postele, kontaktujte nás! Nesoustředíme se pouze na výrobu dřevěných postelí, ale do ložnice navrhujeme a dodáváme též vhodné noční stolky, systém osvětlení postele a šatní skříně.

imageimage

imageimage

imageimage

imageimage

TOPlist
aktualizováno: 28.03.2017 17:27:48