Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

V. kuchyně a jídelny

 
Moderní kuchyně a kuchyňské linky
Kuchyňské linky jsou základním kamenem naší truhlářské výroby. Moderní kuchyňskou linku vám navrhneme, vyrobíme a namontujeme přesně podle vašich přání a představ, prostorových i finančních možností. Součástí našeho návrhu je i vizualizace moderní kuchyně
moderní kuchyň s corianemmoderní kuchyň
 
Veškerý kuchyňský nábytek vyrábíme na zakázku, na nejmodernějším strojním vybavení. To nám umožňuje pracovat s různými technologiemi i materiály a vyrábět kuchyně přesně podle Vašich požadavků.
                                                                                

Materiály a vybavení pro kuchyňské linky:

  • Lamino, vysokotlaké lamináty
  • MDF desky
  • Foliovaná dvířka
  • Lakovaná dvířka – vysoký lesk, polomat
  • Dýhovaná a masivní dvířka
  • Kvalitní kování od firem Blum, Hettich a Peka

Dodáváme a montujeme spotřebiče všech renomovaných značek například AEG, Elektrolux, Zanussi, Miele, Liebherr, Teka, atd.

Instalace nové moderní kuchyně někdy vyžaduje drobné stavební úpravy, jako je přesun vodo a elektroinstalace, obkladačské práce. Tyto práce zajišťujeme vlastními řemeslníky, kuchyňskou linku vám tedy dodáme na klíč a bez starostí.

Ať preferujete různé moderní kuchyně či materiály, součástí každé kuchyně bývá jídelní stůl se židlemi. Nejčastěji dodáváme rozkládací stoly z masivu. Na ploše stolu krásně vynikne kresba dřeva, povrch je možné ozvláštnit kartáčováním nebo voskováním.

Jídelní stoly

Kvalitně zpracovaný jídelní stůl dotváří celkový dojem kuchyně nebo jídelny a je jedním z nejdůležitějších míst vašeho domova. Díky každodennímu užívání jsou na kvalitu a odolnost jídelního stolu kladeny vysoké nároky.

Designový jídelní stůl z masivu

Nejraději vytváříme jídelní stoly z masivu. Jejich nádherná struktura dřeva a dlouhá životnost zaručuje, že jídelní stůl z masivu bude ozdobou vašeho interiéru. Naše vlastní truhlářská dílna a zakázková výroba nábytku nám umožňuje soustředit se na propracované detaily a originální design navrhovaných jídelních stolů.

 

Při výrobě jídelních stolů pracujeme s materiály jako masivní dřevo, dřevěná dýha, lamino nebo corian. Umíme požadované materiály speciálně upravit například proti defektům způsobených každodenním používáním. Samozřejmostí je veškerý servis, jako je doprava či montáž nového výrobku u zákazníka.

image

imageimage

imageimage

imageimage

imageimage

imageimage

TOPlist
aktualizováno: 28.03.2017 17:27:48